Recamiere

lux1.jpg
lux2.jpg
CHROMA LUX

Projektant: Matthieu Paillard

Firma: Ligne Roset

Zwracająca uwagę lampa wisząca, składająca się z 5 centrycznie ułożonych filtrów świetlnych. Płyta górna z chromowanego metalu, Stalowa struna do zawieszenia, Kabel przezroczysty, Filtr zewnętrzny- antracytowy, 4 filtry wewnętrzne białe,źródło światła:halogen E27/250W

CHROMA LUX
so.jpg
SO

Projektant: Soda Designers

Firma: Ligne Roset

Soda Designers (Wiedeń): Nada Nasrallah i Christian Horner. Wyróżnienie podczas studium wzornictwa przemysłowego na Uniwersytecie Angewandte Kunst i na ENSCI/Les Ateliers w Paryżu. Różne specjalności i wspólne zainteresowania łączą projektantów tego studia. Motto pracowni:"wpływać wzornictwem na rytuał dnia codziennego". Po lustrze DORIAN, stole LUX i misach RONDA ligne roset wprowadza do swojej kolekcji krzesło SO według projektu Soda Designers.

Krzesło jest uosobieniem prostoty , dlatego można przeoczyć innowacyjne użycie formy z relatywnie cienką płaszczyzną siedziska, wysokim oparciem, i bazą z delikatnego krzyżaka. Dzięki zaokrąglonym kształtom nabiera optycznej miękkości .Komfort idealny na długie spotkania z przyjaciółmi przy stole.

Pokrycia zapinane na rzepy, zdejmowane do czyszczenia.

SO
luxor1.jpg
luxor2.jpg
LUXOR TAVOLINO

Projektant: Rodolfo Dordoni

Firma: Fiam

Stolik kawowy z blatem o grubości 12mm i nogach o grubości 10mm. Dostępne w różnych rozmiarach i rodzajach szkła: transparentne, extralight lub opalone.

LUXOR TAVOLINO
lux-11.jpg
lux-22.jpg
LUX

Projektant: Soda Designers

Firma: Ligne Roset

Elegancki stolik z funkcją podświetlenia. Przede wszystkim świetny jako efektowne eksponowanie butelek. Stelaż chromowana na wysoki połysk, blat szklany szlifowany, z wmontowanymi po obwodzie (120 szt.) lampkami LED (20 W / 60 W).

LUX
Luft 1.jpg

Warning: getimagesize(/images/pobrane.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /index.html on line 683

Warning: Division by zero in /index.html on line 684
Luft-armchair-by-Audi-Concept-Design-for-Poltrona-Frau-designboom02.jpg
Luft-armchair-by-Audi-Concept-Design-for-Poltrona-Frau-designboom06.jpg
pobrane.jpg
LUFT

Projektant: Walter de Silva & Audi Design

Firma: Poltrona Frau

Fotel o bardzo opływowych kształtach. Zaprojektowany przez Waltera de Silvę we współpracy z Audi Design Concept Studio - fotel ma troszkę motoryzacyjny i męski charakter. Rozłożyste podłokietniki przypominają skrzydła lub spoilery z aerodynamicznym rysunkiem analitycznym badania przepływu powietrza.Ładny detal ramy z aluminiowego odlewu.Opcjonalnie poduszka zagłówkowa.

LUFT