Recamiere

NOWA SIEDZIBA RECAMIERE

 

Zapraszamy do nowego salonu przy ul. Gieysztora 6 w tzw. Miasteczku Wilanów. Wejście od ul. Branickiego. Dostępny parking!

NOWA SIEDZIBA RECAMIERE

Krzysztof Kokoryn

 

Malarstwo Krzysztofa Kokoryna - rozpoznawalne i bardzo dekoracyjne, z wyjątkową energią kolorów. Malowane grubą warstwą farby. Artysta ukończył studia na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.(Dyplom w pracowni prof. Rajmunda Ziemskiego w 1993 roku.) Jego obrazy to zawsze jakaś opowieść. Uchwycony moment, zastygnięty na płótnie gest i klimat wydarzenia.Powtarzające sie tematy muzyczne świadczą o jego zainteresowaniach. Lubi również zanikające zawody szewców, gołębiarzy lub sytuacje zastane na ulicy czy w kawiarni. Niezwykła umiejętność zawarcia wielu wrażeń przy jednoczesnej prostocie stylu.

Krzysztof Kokoryn

20 lat!

Recamiere już 20-letnia! Aranżacje z nowymi meblami, lampami, tapetami, boazerią i serigrafiami. Zapraszamy urodzinowo na Wilczą.

20 lat!

20 lat Recamiere!

 

Regulamin Karty Recamiere.

Karta Recamiere będąca zaproszeniem na Wernisaż jubileuszowy upoważnia do 20% rabatu na meble, oświetlenie i akcesoria firm: Ville Venete, Baxter, Melogranoblu, Poltrona Frau.
Ważność karty upływa 1 marca 2017r.
Karta ważna jest na okaziciela.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt 22 629 90 97, 22 629 50 85 lub 697 883 869.

 

20 lat Recamiere!

Ville Venette 2015

 

Ville Venette 2015

Bruhl w Recamiere

 Wystawa potrwa do końca grudnia 2014.     ZAPRASZAMY

Bruhl w Recamiere

WYSTAWA MARCELA WANDERSA

 Do 15 .06.2014. w STADELIJK MESEUM w Amstardamie można zobaczyć wystawę słynnego projektanta- Marcela Wandersa. Nazwany "Lady Gagą Wzornictwa"- artysta przedstawia 400 różnych obiektów w siedmiu strefach: Rzemiosło; Narracja i Dialog; Powierzchnia; Innowacja; Archetyp oraz Zmiennośc i Zabawa Skalą. Wystawa ta jest pierwszą tak poważną wystawą retrospekcyjną Marcela Wandersa, przedstawiającą jego dzieła od lat 80-tych.Warto się wybrać na designerską wycieczkę do Amsterdamu. 
Polecamy link związany z tą wystawą. http://vimeo.com/85816996 oraz jego produkty w Recamiere.

 

WYSTAWA MARCELA WANDERSA

Targi IMM Kolonia 2014

 W zeszłym tygodniu odbyły się miedzynarodowe targi meblowe w Kolonii- IMM 2014. To bardzo ważne i inspirujace wydarzenie, na którym przedstawiane są nowości i trendy we wnętrzach. Zapraszamy do Salonu  Recamiere- podzielimy się naszymi wrażeniami. Zachęcamy do oglądania zakładki- OFERTA- gdzie sukcesywnie będziemy wprowadzać nowe modele.

. Stoisko Ligne Roset styczeń 2014.

Targi IMM Kolonia 2014

Ville Venete

  

Nowa Marka Ville Venete- Jesień 2013. Sofy, fotele, pufy i stoliki o bardzo naturalnej linii stylistycznej. Tkaniny, skóra i drewno tworzą ciepły i jednocześnie elegancki klimat wnętrza. Zachęcamy do sprawdzenia niewysokich cen tej kolekcji.  Sofa Key West do zobaczenia w salonie Recamiere. 

Ville Venete

Wielcy Małym

 Recamiere dnia 15 grudnia bierze udział w VI edycji akcji charytatywnej  " Wielcy małym-Artyści pomagają zwierzętom przed zimą". Gala odbędzie się w Hotelu Bristol o godz. 12.00. Honorowy Patronat objęła Małżonka Prezydenta p. Anna Komorowska.

Wielcy Małym

Nowy Fotel LUFT

Niedługo nowy 2014 rok. A w styczniu targi meblowe i prezentacje nowych modeli. Firma Poltrona Frau postanowiła zaprezentować nowy mebel już w listopadzie! Zaprojektowany przez motoryzacyjną Audi Design z Walterem de Silvą fotel LUFT- to czysta analiza aerodynamiki. Męski fotel, z rozłożystymi podłokietnikami. 

Nowy Fotel LUFT

Maison & Objet

 Maison&Objet 09/2012

Zapraszamy do obejrzenia filmu z pażdziernikowych targów w Paryżu.

Maison & Objet

Akcesoria Poltrona Frau

 Ekskluzycne akcesoria od Poltrona Frau

  

Akcesoria Poltrona Frau to odzwierciedlenie 100letniej tradycji i podejścia do produktów wykonanych ze skóry, trwałe, praktyczne i niezwykle subtelna elegancja.

 

Akcesoria Poltrona Frau

Outdoor Ligne Roset

 Katalog produktów Ligne Roset do twojego ogrodu lub na taras

Dzięki rosnącej świadomości ekologicznej, chcemy być bliżej natury. Granice między ogrodem zimowy a salonem się zacierają a meble do środka są wymieszane z meblami na zewnątrz. O to katalog mebli, które mogą być wykorzystane zarówno w salonie jak i Twoim ogrodzie czy na tarasie.

Outdoor Ligne Roset

Poggen pohl

 Nowa kampania reklamowa Poggenpohl'a

zapraszamy wkrótce do obejrzenia filmu...

Poggen pohl

100 lat Poltrona Frau

                                

Poltrona Frau obchodzi stulecie swego istnienia. Firma ceniona jest na całym globie za projekty, jakość i kreatywność. Powstały trzy jubileuszowe projekty: książka, konkurs młodych talentów na "fotel stulecia" ze światowej sławy jury oraz otwarcie muzeum Poltrona Frau w Tolentino. Sama Poltrona Frau mówi, że chciałaby świętować to minione stulecie przyglądając się samej sobie oczami innych, odczuwając dumę ze swych korzeni, odważnie obnażając swoje wnętrze bez upiększeń. Patrząc w przyszłośc z tym samym wigorem i entuzjazmem jak dotychczas.

100 lat Poltrona Frau

RATY 0%

 Teraz nieoprocentowane raty 0% w Recamiere.

Oferujemy Państwu wyjątkowo korzystną formę sprzedaży ratalnej.

Wybrane Firmy z naszej oferty są teraz dostępne w nieoprocentowanym kredycie 0%, bez kosztów dodatkowych. Wystarczy wpłacić 25% zaliczki. Pozostała część zostanie rozłożona w nieoprocentowanych ratach. Pełna oferta wybranych Firm, Umowa i Zasady dostępne w Recamiere lub pod adresem mail'owym: maria.radwanska@recamiere.pl

 

 

 

RATY 0%

Artemide & Issey Miyake

Owocna współpraca Issey Miyake i Artemide

"When you see them, you can't help feeling moved; when you understand them, you are full of wonder seeing a future we thought unreachable and couldn't imagine this beautiful". Issey Miyake

Artemide & Issey Miyake

Specjalna edycja Archibald

 Poltrona Frau wspiera UNICEF

W te Święta Poltrona Frau wspiera UNICEF wypuszczając specjalną edycje foteli Archibald: w naturalnym kożuchu, białej skórze i błękitnym aksamicie. Trzy wersje odzwierciedlają trzy programy wyeliminowania śmiertelności dzieci w Afryce: szczepionki, moskitiery i środki przeciwpasożytnicze.

Specjalna edycja Archibald

KIDS FUN

 Meble dla dzieci

Bardzo ciekawa propozycja dla naszych najmłodszych. Designer'skie meble w rozmiarze XS  z przeznaczeniem dla dzieci.

KIDS FUN

nowości GAN

  Nowe projekty GAN

       

 Podczas tygodnia mody w Valencii firma GAN zaprezentowała nowe projekty dywanów:

 Spaces GAN,  Glaouis, rozszerzenie oryginalnej kolekcji Mangas i nowe ręcznie tkane modele.

nowości GAN

Nowe godziny otwarcia

 Od lipca salon "Recamiere" otwarty jest w nowych godzinach.

Od poniedziałku do piątku 10.00-18.00

                       w soboty 11.00-16.00

Nowe godziny otwarcia

Ikona na iphon'a

Ikona na iphon'a i ipad'a.

Dla posiadaczy iphon’a i ipad’a, dostęp do strony recamiere.pl zawsze pod ręką.
Należy wejść na stronę, otworzyć zakładkę i dodać ikonę (wejście przez przeglądarkę Safari).
 

Ikona na iphon'a

GAN na festiwalu

 Festiwal Hiszpańskiego Design'u w Słowenii

   

Festiwal Hiszpańskiego Design'u odbył się 26maja w Słowenii. Gandia Blasco, ze swoimi dywanami marki GAN, przyłączyła się do innych hiszpańskich firm, wspieranych przez Ambasadę Hiszpanii i świętowała pierwszą rocznicę showroom'u LUSTER.

 

 

GAN na festiwalu

Nagroda dla sofy Ploum

Sofa Ploum Ronana i Erwana Bouroullec'ów zdobyła nagrodę "red dot"

     

Sofa Ploum Ronana i Erwana Bouroullec'ów zdobyła nagrodę "red dot" w jednym z najbardziej prestiżowych międzynarodowych konkursów produktu.
Jury przyznało "red dot: best of the best" co jest najwyższym wyróżnieniem jakości design'u.
Ponad 1000 gości ze świata design'u, przemysłu, polityki i mediów świętować będą 4 lipca wręczenie wyróżnień w Essen w Oper House.

Nagroda dla sofy Ploum